אורית זיידמן ציורי אוירה

 


אודות

האמנית הבינ"ל אורית זיידמן, ילידת 1968, בוגרת המדרשה לאמנות ,ובעלת תואר שני MA בתרפיה באמנות, הביאה עמה קונספט חדש באמנות המקורית. אורית היא אמנית ורסטילית ועבודותיה נעות מהאבסטרקט ועד סדרה של פרחים בטכניקה משולבת ושיבוץ של אבני קריסטל . זיידמן היא אמנית פורצת דרך, יצירתית, המביאה כל הזמן את עבודת האמנות שלה למקומות חדשים. ציוריה הם בעלי עוצמה ונוכחות.

אורית היא זאת שהביאה לעולם את המושגים " ציורי אווירה" ו- "אמנות הדיאלוג" עם הזמן קמו ציירות המנסות לחקותה , אולם אורית הייתה ונשארה האמנית המובילה .וערכו של ציור בחתימת ידה של זיידמן רק הולך ועולה.

ניתן להזמינה לביקור בית. זיידמן שואבת את השראתה מהמקום בו יוצג הציור. כישרונה מתבטא, בין היתר, ביכולתה לקלוט את הסביבה ולהביא את מהותה אל תוך עבודת האמנות. ללקוח מסופקת עבודה מקורית, ייחודית, שצוירה למעשה במיוחד עבורו ובהשראת המקום לו היא נועדה.

סגנונה של אורית זיידמן, והקונספט החדש, הם סיפור הצלחה הן בארץ והן בחו"ל. ביוני 2004 זכתה אורית בתערוכה Neocon  בשיקגו בפרס Best Of Show  עבור הקונספט החדשני ועבודת האמנות שלה.

כמוכן זכתה בפרס היוקרתי "Platinum ADEX Award" המעונק ע"י המגזין המקצועי Design Journal. מגזין העיצוב הנחשב והנפוץ ביותר בארה"ב, Interior Design פירסם כתבה על עבודתה והאופן שבו היא יוצרת אותה  ומאז היא מוכרת את יצירותיה ברחבי תבל.

יצירותיה נמכרות ללקוחות פרטיים ומוסדיים, אספני אמנות ואנשי עסקים. זיידמן מרבה לשתף פעולה עם אדריכלים, מעצבי פנים, סטייליסטים ויועצי אמנות.

מעוניין לתאם ביקור בית או בפרטים נוספים